5 Ocak 2012 Perşembe

Hamile modasını yiyeyim sana bişey olmasın.

Bangır bangır kilo almadım desem de artık aşk tutamaçlarımın yanı sıra kavun gibi de bir göbeğim var.Var olan göbeğim yuvarlandı allahtan. Bide üstüne göbek çıkaydı yemin ediyorum dağlara taşlara vururdum kendimi.Gözüm gibi baktığım,canımdan çok sevdiğim skinny jeanlerimin önü artık kapanmıyor.ben de inadına her gün sanki bi gıdım incelecekmişim umudu ile deniyorum  bi kademe daha kapanmadığı gibi artık popomdan da "biz bu götten nah geçeriz" baskısını hissediyorum.Gözlerim doluyor ve arka fonda acıklı müzik çalıyor.Derken aklıma yemek geldiği için kendimi mutfakta buluyorum.Hiiiç yalan söylemeye gerek yok umurumda bile değil aklım hep kumpirde,dürümde,yarım ekmek köftede.Kiloda almıyorum,alsam da "biz insan taşıyoruz yiğidim"modundayım.Bir nevi çokta tın,çokta fifito.
Geçen şöyle bi bakayım hamile modası neymiş ne değilmiş diye.Hayata küstüm resmen.Yakalı,ekoseli,meme altından büzdürmeli yok popodan kastırmalı yok karnı korumalı bi sürü dandik dundik şey gördüm ve o an karar verdim.ben hiç bir zaman hamile kıyafeti giymicem.Gerekirse xxl t-shirt giyerim ama o kıyafetleri giymem.Tayt,gömlek,t,shirt,dümdüz elbise,eşortman misler gibi kıyafetlerdir bence.
Bu arada içimdeki inşaat halindeki canlı kocaman oldu.En son 7 cm gövde boyu,elleri kolları kıpır kıpır bi düdüktü.2li teste gerek duymadılar zira bizimkinin ense kalınlığı insani boyutlarda çıktı.3lü test yaptırıcaz bakalım 2-3 hafta sonra.Gerçi çok gerekli de bi durum olduğunu sanıyorum ama maksat Dr. Aytuğcuğumu kırmamak.Ben 3lü test deyince anne,baba,çocuk testi sanıyodum.Anneme söyleyince çok bilmiş tıpçı edasıyla suratıma kahkaha attı.Meğerse kan testiymiş down sendromu vs. bakılıyomuş.Eskiden tarama testi mi varmış ya deyip kapatmak istiyorum konuyu o derece kılım delik deşik kan vermeye.

Hiç yorum yok: