1 Haziran 2012 Cuma

Kocamın içine İzzet Altınmeşe kaçtı a dostlar!

Gebelik hormonundan mı kendi cinsliğimden mi bilemediğim sinir,stres
duygusallık, her şeyi götümden anlayıp doğrusunu anlayana kadar anlatanı hayatından bezdirme halim mevcut. Her şeye ama her şeye takığım.

Hal böyle olunca sevgilimin tahammül sınırlarını zorladığım için adam haliyle çoğu şeyi bana çaktırmadan yapar oldu. Adam o kadar haklı ki içime koca karı kaçtığı için mütemadiyen söyleniyorum. Gerçi hoş yaptığı işleri çaktığım anda da söyleniyorum. O daha da fena.Çekilir dert değilim valla.

Sevdiceğim işi gereği takım elbise giymek mecburiyetinde. Normalde sezon başı beraber gidip takım elbise,ayakkabı seçeriz birlikte. Adam takım elbise giymeye 30undan sonra başladığı için e haliyle tek başına beceremiyo naapsın? Allah onu da öyle yaratmış.

Çenemden ve benim işlerimden dolayı dün sezonluk alışverişini kendisi yaptı. Eve geldiğinde aldıklarını bayramlık velet edası ile bir bir gösterirken ayakkabıları kutusundan çıkarttı. Ve o an   hanemize güneş doğdu. Evimiz ışıldadı. Pabucun tekinde gözlerimdeki hayreti, diğer tekinde ise ağzımın beş karış açıklığını gördüm. O an sevdiceğim ile geçirdiğim yıllar gözümün önünden film şeridi gibi geçti. Pabuç, pabuç değil kulis aynası mübarek. Pırıl pırıl, şıkır şıkır.Şoku atlatıp işi dalgaya vurunca sevdiceğim olacak içine flash tv sunucusu kaçmış adam haliyle bozuldu biraz. Verdim çeneyi ben de. Adamın ne türkücülüğü kaldı,ne pavyon fedailiği, ne de içinde büyüttüğü efsanevi kırocan. Kendisini morartıp, intihar eşiğine getirinceye kadar söylendim allah söylendim. Amacıma ulaşıp adamı ayakkabılardan soğuttum." Ya bunlar mağazada böyle durmuyodu harbiden çok çirkinmiş" dediği anda verdim ayarı,verdim hürrem taktiğini yolladım ayakkabıları değiştirtmeye. Az zaman sonra da insani parlaklıktaki pabuçları ile eve gelince de verdim sempatikliği verdim neşeyi.

Bi de dırdırla hiç bişey hallolmaz derler.Götümü yesin onu diyenler.

Hiç yorum yok: